26 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 26-6-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:35:44 01:08:41
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:36:16 01:09:11
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 3   20:37:06 01:10:00
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 4   20:37:19 01:10:12
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 5   20:37:42 01:10:35
829 John Hoogenboom Urbanus Valk 103 6   20:37:56 01:10:49
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 7   20:38:49 01:11:40
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 8   20:39:28 01:12:17
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 9   20:39:32 01:12:22
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 10   20:39:36 01:12:26
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 11   20:39:37 01:12:26
811 Arjan Stoffels - valk 103 12   20:40:38 01:13:26
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   20:41:06 01:13:53
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 14   20:42:08 01:14:53
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 15   20:42:51 01:15:35
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 16   20:42:55 01:15:39
 
Klasse: Laser     Starttijd: 26-6-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
84 Peter Peet Pietje Finn 104 1   20:42:37 01:09:50
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:44:09 01:11:18
36 Max Blom NN Finn 104 3   20:44:32 01:11:40
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 4   20:47:06 01:12:03
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 5   20:45:43 01:12:48
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 6   20:46:06 01:13:11
180751 Maaike Boele Laser Radiaal 110 7   20:57:09 01:19:14
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 26-6-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
398 Philip de Koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 1   20:49:18 01:15:49
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:49:48 01:15:56
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 3   20:49:51 01:20:29
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 4   20:54:22 01:21:24
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 5   20:56:30 01:21:30
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 6   20:47:46 01:21:46
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 7   20:58:06 01:21:53
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 8   20:52:39 01:23:03
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 9   20:52:06 01:23:59
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 10   20:49:20 01:24:58
1111111 Martijn du Prie Just do it Eagle 38 +spi 89 11   20:51:18 01:25:44
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   20:58:38 01:25:46
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 13   20:58:36 01:27:05
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 14   20:51:05 01:27:57
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 15   21:01:46 01:28:32
9191919 Jan Dijk Blauwe Beer Woonschip 105 16   21:09:26 01:29:56
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 17   21:01:26 01:30:13
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 18   21:11:17 01:37:45
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 19   21:16:05 01:45:51
8789 Pim van de Brink Kolibri 6.5 Kolibri 6.5 +spi 101 27 DSQ    
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 27 DSQ    
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 27 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 26-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   21:09:54 01:11:20
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 2   20:57:50 01:14:29
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 3   21:04:22 01:15:40
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 4   21:01:12 01:15:53
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 5   21:00:04 01:16:37
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 6   21:00:50 01:17:21
258 Naut Willemstein Gele Snaeck Randmeer +spi 105 7   21:01:23 01:17:30
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 8   21:03:21 01:19:45
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 9   21:01:01 01:21:50
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 10   21:13:09 01:23:33
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 11   20:50:17 01:24:41
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 12   21:09:23 01:25:32
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 13   21:15:53 01:26:00
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   21:10:24 01:26:06
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 15   21:18:57 01:28:44
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 16   21:16:27 01:29:44
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 26-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:55:32 01:12:38
18 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 2   20:55:40 01:12:45
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:57:42 01:14:43
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 4   20:58:27 01:15:26
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 5   21:05:31 01:22:14
358 Totally Spies Jerry Yngling +spi 104 6   21:08:01 01:24:38
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 7   21:09:08 01:25:43
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 26-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:06:23 01:15:21
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 2   21:07:46 01:19:58
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:14:33 01:21:47
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 4   21:15:39 01:22:02
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 5   21:20:23 01:22:13
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 6   21:13:35 01:23:34
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 7   21:13:00 01:27:08
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 8   21:26:08 01:29:06
1 Michiel van Cranenburgh Miroka (X1) Etap 23i no spi 111 9   21:25:04 01:30:09
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   21:23:04 01:30:43
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 11   21:23:49 01:35:56
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 12   21:48:16 01:46:16
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 26-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   21:05:57 01:16:44
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   21:09:12 01:19:49
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   21:09:50 01:20:25
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 4   21:14:00 01:24:21
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   21:15:41 01:25:57
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   21:16:40 01:26:54
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm if-e +spi 108,5 7   21:23:53 01:31:08

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy