29 Jun


Wedstrijd: 29 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 29-6-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:43:39 01:16:22
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 2   20:44:44 01:17:24
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 3   20:45:43 01:18:22
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   20:46:52 01:19:29
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 5   20:48:39 01:21:13
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 6   20:50:14 01:22:45
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 7   20:51:58 01:24:26
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 8   20:52:30 01:24:57
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 9   20:52:51 01:25:17
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 29-6-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:45:15 01:12:21
200 Eric Kampschreur Finn 104 2   20:48:30 01:15:29
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 3   20:48:56 01:15:54
116 Marco Eenman Finn 104 4   20:49:02 01:16:00
147 Ted Duyvestijn Finn 104 5   20:49:20 01:16:17
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 6   20:50:29 01:17:23
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 7   20:51:02 01:17:55
13 Huub de Haer Finn 104 8   20:51:08 01:18:01
1015 Reijer Stuurman Ecolap Finn 104 9   20:51:14 01:18:06
48 Emil Root Annapurna Finn 104 10   20:51:18 01:18:10
960 Walter Kamsteeg Finn 104 11   20:52:01 01:18:52
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 12   20:56:29 01:20:50
1013 Marco Snelderwaard Finn 104 13   20:54:35 01:21:20
206989 Marnix van Lent Laser 107 14   20:58:50 01:23:01
47 Hans dekker Finn 104 15   20:57:22 01:24:01
197 Joop Elderhorst Finn 104 16   20:58:35 01:25:10
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 17   21:08:14 01:31:48
58315 Sebastian d Martin-vazquez tudsbery Toro II Laser 107 18   21:08:27 01:32:00
150 Emile van Oorschot Finn 104 19   21:06:50 01:33:06
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 31 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 29-6-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:41:39 01:17:04
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:45:50 01:19:35
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 3   20:52:05 01:21:08
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 4   20:59:07 01:24:07
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 5   20:55:47 01:26:52
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 6   20:51:25 01:28:21
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:56:10 01:28:25
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 8   20:54:40 01:29:30
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:53:32 01:30:48
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 10   21:05:45 01:34:32
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 11   21:26:51 01:54:07
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 29-6-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 1   20:57:43 01:14:43
591 Peter Kommer ? Centaur no spi 111,5 2   21:03:20 01:14:45
337 Max van het Hooft De Orkas Yngling +spi 104 3   20:58:24 01:15:23
266 Kees Barnhard Brandhout Pampus 111 4   21:04:55 01:15:49
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 5   20:59:34 01:16:30
405 Niek Hoek Pampus 111 6   21:06:56 01:18:19
459 Max Blom Claire Pampus 111 7   21:10:06 01:20:26
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 8   21:04:19 01:21:04
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 9   21:05:29 01:21:24
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 10   21:10:51 01:21:29
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 11   21:05:02 01:21:46
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 12   21:06:01 01:21:55
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 13   21:06:15 01:22:09
302 Michel Bender NB Yngling +spi 104 14   21:07:47 01:24:24
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 15   21:09:24 01:25:09
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   21:16:23 01:26:26
2387 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 111,5 17   21:17:44 01:27:39
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 18   21:13:37 01:29:10
87 Roel Jense Dobber II Aira 22 no spi 105 19   21:19:20 01:34:36
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 20   21:26:22 01:41:18
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 21   21:26:45 01:41:40
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 29-6-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:41:04 00:53:08
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:45:19 00:56:07
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:44:59 00:56:51
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 4   20:54:44 01:04:52
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 5   20:54:34 01:05:00
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 6   21:04:42 01:08:42
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 7   21:09:16 01:17:57
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 8   21:11:44 01:22:13
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 9   21:26:11 01:32:24
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 10   21:28:36 01:39:37

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy