29 juli


Als er iets niet klopt aan de uitslagen of als er andere vragen zijn mail dan naar: nedjirtsdewdnovaremoz.[antispam].@gmail.com

 

Wedstrijd: 29 juli
 
Klasse: Valk     Starttijd: 29-7-2020 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
108 Arjan Stoffels Acta est Fabula Valk 103 1   21:07:18 01:39:19
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   21:10:36 01:42:31
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 3   21:21:43 01:53:19
194 onbekend Valk 103 20 OCS    
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 20 OCS    
811 Karel van Asselt - valk 103 20 OCS    
146 John de Vries Glitne Valk 103 20 OCS    
 
Klasse: Eenmans     Starttijd: 29-7-2020 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
149 Ted Duijvestijn Finn 104 1   21:08:36 01:34:48
125 onbekend Finn 104 2   21:08:49 01:35:00
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   21:18:43 01:44:32
13 Huub de Haer Finn 104 4   21:21:15 01:46:59
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 5   21:21:54 01:47:36
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 6   21:26:03 01:48:28
66 Peter Bisschop Finn 104 7   21:24:42 01:50:17
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 8   21:25:39 01:51:13
87 JPG Prins Merlion Finn 104 9   21:26:46 01:52:16
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 10   22:01:15 02:21:21
200 Eric Kampschreur Finn 104 21 DNF    
197 Marco Snelderwaard Finn 104 21 DNF    
48 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 21 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 29-7-2020 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:25:00 00:56:11
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:24:31 00:57:15
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 3   20:44:00 01:09:00
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 4   20:46:12 01:17:34
33 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 5   20:44:24 01:17:59
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 6   20:48:51 01:17:59
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 7   20:53:26 01:21:42
801 Maarten L. van der Meeren Cayenne Platu 25 +spi 89 8   20:49:17 01:23:28
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 13 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 29-7-2020 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 1   20:37:55 00:55:41
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:38:15 00:56:01
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 3   20:54:48 00:59:22
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 4   20:41:52 00:59:29
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 104,5 5   20:43:31 01:00:46
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 6   20:44:17 01:01:31
350 Reinier de Kler CadYllac Yngling +spi 104 7   20:45:13 01:02:42
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 8   20:45:37 01:03:05
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 9   20:46:40 01:03:47
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 10   20:47:27 01:04:33
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 11   20:54:33 01:06:51
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 12   20:50:40 01:07:38
37 Reinout van Gelder Poekie G2 no spi 99 13   20:47:09 01:07:49
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   21:17:34 01:32:55
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   21:34:41 01:46:41
90 Andriessen Yngling +spi 104 16   21:47:09 02:02:15
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 17   21:57:06 02:02:57
59 onbekend Randmeer +spi 105 24 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 29-7-2020 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:49:35 01:01:13
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 2   20:55:42 01:07:01
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 3   21:03:01 01:12:34
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   21:04:16 01:15:08
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 5   21:19:36 01:29:15
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 6   21:24:11 01:30:35
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 7   21:23:18 01:33:10
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 8   21:25:28 01:35:14
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 9   21:28:46 01:38:21
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 10   21:48:00 01:46:02
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 11   21:42:00 01:47:20
780 Maaike Boele Fly away Kolibri 560 no spi 116 12   21:51:18 01:48:53
546 Teije van Vliet 546 Kolibri 560 no Spi 116 13   21:58:05 01:54:44
723 Oomen Strider Waarschip 870 102,6 14   21:48:25 02:00:17
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 110 15   22:06:04 02:08:14
22 Alex van den Berg Swing Etap 22i 110 16   22:07:09 02:09:14

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy