29 mei


Klasse: Valk     Starttijd: 29-5-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   20:29:01 01:02:09
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 2   20:31:20 01:04:24
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 3   20:32:49 01:05:50
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 4   20:43:25 01:16:08
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 5   20:44:02 01:16:44
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 6   20:49:53 01:22:25
 
Klasse: Laser     Starttijd: 29-5-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 1   20:04:47 00:33:27
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:04:54 00:33:33
39 Max Blom NN Finn 104 3   20:05:25 00:34:04
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 4   20:06:42 00:34:17
37 Koos de Haas Finn 104 5   20:06:13 00:34:49
180751 Maaike Boele Laser 110 6   20:10:08 00:36:29
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 7   20:11:39 00:38:55
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 29-5-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:08:02 00:33:33
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 2   20:09:03 00:34:56
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:06:17 00:35:09
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 4   20:06:18 00:35:10
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 5   20:10:21 00:36:16
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 6   20:09:10 00:36:32
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 7   20:12:05 00:37:05
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:09:07 00:39:00
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 9   20:17:48 00:43:27
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 29-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:18:48 00:30:47
258 Naut Willemstein Gele Snaeck Randmeer +spi 105 2   20:12:59 00:31:25
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 3   20:14:22 00:32:53
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 4   20:15:57 00:33:36
400 M. Kranz Zeevlam Pampus 111 5   20:18:15 00:34:28
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 6   20:16:41 00:34:56
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   20:19:29 00:35:25
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 8   20:17:02 00:35:26
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 119 9   20:22:48 00:35:58
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 10   20:18:05 00:36:26
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 11   20:21:14 00:36:59
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 12   20:21:01 00:38:10
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 13   20:22:33 00:38:10
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 14   20:20:13 00:38:29
6666666 Gerrit Vriezen Libertas Randmeer touring no spi 111,5 15   20:26:25 00:41:38
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 16   20:20:05 00:41:46
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 29-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:13:47 00:32:29
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:14:13 00:32:54
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 29-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 1   20:19:42 00:33:31
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 2   20:23:55 00:36:43
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 3   20:24:24 00:37:42
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 4   20:24:59 00:37:43
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 5   20:29:40 00:38:30
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 6   20:28:57 00:40:40
817 Dion Deckers Vrijheid Kolibri 560 no spi 116 7   20:34:45 00:42:54
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 8   20:35:12 00:43:16
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 9   20:35:51 00:44:48
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 10   20:32:41 00:46:18
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 29-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:20:14 00:33:23
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:20:26 00:33:35
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   20:21:10 00:34:17
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 4   20:22:29 00:35:31
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   20:23:17 00:36:17
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 6   20:23:24 00:36:24
1432 Bart Konijnenburg Marieholm IF +spi 105,5 7   20:26:56 00:39:45

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy