3 Aug


Wedstrijd: 3 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 3-8-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   21:07:24 01:39:25
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   21:09:07 01:41:05
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 3   21:09:38 01:41:35
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 4   21:14:19 01:46:08
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 5   21:15:39 01:47:26
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 6   21:18:50 01:50:31
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 7   21:20:12 01:51:51
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 8   21:22:20 01:53:55
791 Stan Verbeek Talentenjacht Valk 103 9   21:24:53 01:56:24
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 3-8-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
19 Jan van Oosteroom Finn 104 1   21:05:47 01:32:06
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 2   21:13:05 01:39:07
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 3   21:13:43 01:39:44
250 Cees Nater fanater Finn 104 4   21:16:28 01:42:22
147 Ted Duyvestijn Finn 104 5   21:17:11 01:43:04
13 Huub de Haer Finn 104 6   21:19:25 01:45:13
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 7   21:19:31 01:45:18
1015 Reijer Stuurman Ecolap Finn 104 8   21:20:23 01:46:08
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 9   21:21:45 01:47:27
222 Maarten Paddenburg Finn 104 10   21:22:34 01:48:14
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 11   21:24:28 01:50:04
49 Aart Bootsma Finn 104 12   21:27:09 01:52:39
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 13   21:32:49 01:54:47
833 L.J. Rotteveel Finn 104 14   21:29:23 01:54:47
150 Emile van Oorschot Finn 104 15   21:32:22 01:57:40
47 Hans dekker Finn 104 16   21:33:19 01:58:35
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 17   21:52:14 02:12:56
58315 Sebastian d Martin-vazquez tudsbery Toro II Laser 107 34 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 3-8-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:53:48 01:31:06
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 2   21:10:13 01:46:59
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 3   21:26:04 02:00:59
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 4   21:46:09 02:11:09
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 5   21:51:30 02:22:11
801 Maarten Lucas van der Meeren Cayenne Beneteau 25+spi 91,5 17 DNF    
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 17 DNF    
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 17 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 3-8-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:41:38 00:59:16
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 2   20:42:02 00:59:39
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 3   20:43:44 01:00:41
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 4   20:52:54 01:05:40
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 5   20:52:03 01:08:37
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 6   20:57:57 01:09:54
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 7   21:00:12 01:15:18
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 8   21:04:15 01:20:14
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 9   21:09:59 01:20:42
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:07:07 01:22:58
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 11   21:11:39 01:27:18
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 31 DNF    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 3-8-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:52:35 01:02:52
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:54:55 01:06:16
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:55:24 01:06:44
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 4   20:57:10 01:13:39
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 5   21:11:55 01:19:23
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   21:15:47 01:26:03
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 7   21:21:29 01:28:31
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 8   21:32:07 01:33:58
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 9   21:34:54 01:34:44
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   21:32:38 01:39:34

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy