3 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 3-7-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 1   20:40:22 01:13:10
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:40:52 01:13:40
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 3   20:41:56 01:14:42
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 4   20:41:59 01:14:44
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 5   20:42:57 01:15:41
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 6   20:43:00 01:15:44
811 Arjan Stoffels - valk 103 7   20:43:06 01:15:50
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 8   20:43:09 01:15:52
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 9   20:43:42 01:16:24
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 10   20:45:00 01:17:40
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 11   20:45:21 01:18:00
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 12   20:45:58 01:18:37
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 13   20:46:11 01:18:49
 
Klasse: Laser     Starttijd: 3-7-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
84 Peter Peet Pietje Finn 104 1   20:45:30 01:12:36
149 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:47:29 01:14:30
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 3   20:52:52 01:17:26
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:51:16 01:18:09
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 110 5   21:04:11 01:25:37
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 3-7-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
398 Philip de Koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 1   20:52:07 01:18:41
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:54:59 01:21:12
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 3   20:48:29 01:22:34
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 4   20:58:43 01:23:43
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 5   20:50:12 01:24:30
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 6   20:53:43 01:24:39
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 7   20:54:31 01:25:02
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 8   20:53:51 01:25:53
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 9   20:51:13 01:27:07
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 10   21:00:42 01:27:54
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 11   20:52:14 01:29:17
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   21:03:14 01:30:30
4545454 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 13   20:56:01 01:31:02
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 14   21:03:46 01:32:27
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 15   21:08:08 01:35:02
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 16   21:09:22 01:38:30
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 17   21:16:19 01:42:52
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 18   21:18:02 01:47:53
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 3-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   21:15:53 01:16:06
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 2   21:03:53 01:20:16
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 3   21:09:45 01:20:29
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 4   21:05:34 01:21:53
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   21:07:16 01:23:30
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 6   21:08:38 01:24:49
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 7   20:51:24 01:26:01
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 8   21:11:02 01:27:07
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:18:03 01:27:57
14 DSZV Leukotheia Bvoot polyvalk no spi 111,5 10   21:21:59 01:31:28
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 11   21:22:51 01:32:15
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 12   21:18:12 01:33:32
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 119 13   21:33:10 01:35:06
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 14   21:29:48 01:38:29
6666666 Gerrit Vriezen Libertas Randmeer touring no spi 111,5 15   21:31:27 01:39:58
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 16   21:28:48 01:41:12
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 17   21:33:15 01:41:34
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 3-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   21:00:47 01:17:40
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   21:01:28 01:18:20
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 3   21:02:53 01:19:42
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 4   21:03:12 01:20:00
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 3-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:11:54 01:20:28
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:20:03 01:26:48
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 3   21:14:08 01:28:15
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 4   21:34:14 01:34:10
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 5   21:34:24 01:36:23
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 6   21:30:07 01:37:14
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 7   21:33:06 01:39:11
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 8   21:30:13 01:39:16
817 Dion Deckers Vrijheid Kolibri 560 no spi 116 9   21:49:16 01:47:07
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 10   21:55:00 01:52:04
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 11   21:43:20 01:54:53
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 3-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   21:09:50 01:20:24
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:14:10 01:24:31
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 3   21:17:33 01:27:43
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 4   21:17:36 01:27:47
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:23:33 01:33:25
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm if-e +spi 108,5 6   21:31:12 01:37:53
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 112,5 7   21:35:37 01:38:20
1432 Bart Konijnenburg Marieholm IF +spi 105,5 8   21:29:37 01:39:10

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy