31 Aug


Wedstrijd: 31 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 31-8-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:21:39 00:55:00
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 2   20:22:27 00:55:47
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:22:29 00:55:48
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:22:44 00:56:03
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 5   20:23:30 00:56:47
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 6,5   20:23:33 00:56:50
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 6,5   20:23:33 00:56:50
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:24:01 00:57:18
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 9   20:25:06 00:58:21
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 10   20:25:57 00:59:10
791 Stan Verbeek Talentenjacht Valk 103 11   20:26:50 01:00:02
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 31-8-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
147 Ted Duyvestijn Finn 104 1   20:28:28 00:56:13
48 Emil Root Annapurna Finn 104 2   20:28:37 00:56:21
222 Maarten Paddenburg Finn 104 3   20:28:49 00:56:34
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 4   20:29:11 00:56:55
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 5   20:29:30 00:57:13
199 Matthijs Knegtel Finn 104 6   20:30:02 00:57:43
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 7   20:30:05 00:57:46
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 8   20:31:59 00:57:55
960 Walter Kamsteeg Finn 104 9   20:31:25 00:59:03
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 10   20:31:27 00:59:05
47 Hans dekker Finn 104 11   20:32:13 00:59:49
833 L.J. Rotteveel Finn 104 12   20:32:28 01:00:03
206989 Marnix van Lent Laser 107 13   20:34:40 01:00:26
931 Joop Elderhorst Finn 104 14   20:34:20 01:01:51
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 31-8-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 1   20:31:08 00:59:05
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 2   20:28:04 01:01:21
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 3   20:32:35 01:01:55
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:30:09 01:01:57
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 5   20:30:33 01:02:24
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 6   20:37:36 01:02:36
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 7   20:38:20 01:03:20
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:30:08 01:03:44
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 9   20:39:17 01:04:17
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 10   20:31:10 01:04:55
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 11   20:34:53 01:05:13
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 12   20:32:27 01:06:24
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 13   20:42:20 01:10:08
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 14   20:58:04 01:24:46
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 31-8-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 1   20:36:33 00:53:51
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 2   20:37:44 00:55:31
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 3   20:38:11 00:55:56
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:40:07 00:57:48
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 5   20:40:09 00:57:50
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 6   20:41:49 00:58:52
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 7   20:41:49 00:58:52
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 8   20:44:08 01:00:13
560 Laurent Declerck RS500 +spi 99 9   20:40:08 01:00:44
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 10   20:30:43 01:01:06
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 11   20:44:23 01:01:19
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 12   20:45:17 01:02:10
302 Michel Bender NB Yngling +spi 104 13   20:45:39 01:03:07
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:48:49 01:05:32
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 15   20:49:44 01:06:25
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   20:56:12 01:08:20
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 17   20:57:03 01:09:06
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 31-8-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:46:10 00:56:54
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 2   20:46:16 00:58:04
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:48:01 00:59:43
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   20:48:02 00:59:44
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 5   20:51:07 01:01:48
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 6   20:54:13 01:03:13
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 7   20:51:48 01:03:19
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 8   20:52:00 01:04:25
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 9   20:48:08 01:04:25
29 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 +spi 100 10   20:50:04 01:05:04
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 11   21:02:40 01:08:07
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 12   20:58:32 01:08:24
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 13   21:04:31 01:08:33
1 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 108 14   21:01:15 01:10:36
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 15   21:10:29 01:18:26

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy