31 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 31-7-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:19:28 00:52:52
811 Arjan Stoffels - valk 103 2   20:20:12 00:53:35
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:20:14 00:53:37
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:20:57 00:54:19
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 5   20:21:09 00:54:30
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 6   20:21:29 00:54:50
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 7   20:22:30 00:55:49
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 8   20:24:00 00:57:16
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 9   20:24:36 00:57:51
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 10   20:27:08 01:00:19
 
Klasse: Laser     Starttijd: 31-7-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
84 Peter Peet Pietje Finn 104 1   20:24:06 00:52:01
149 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:25:05 00:52:57
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 3   20:27:53 00:54:05
36 Max Blom NN Finn 104 4   20:26:53 00:54:41
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 31-7-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:33:39 00:59:32
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:35:38 01:01:52
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 3   20:35:49 01:02:22
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 4   20:31:01 01:02:56
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 5   20:40:38 01:05:38
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 6   20:38:14 01:06:00
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 7   20:38:33 01:06:11
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:34:26 01:07:55
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 9   20:48:59 01:15:06
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 31-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 1   20:36:42 00:54:15
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   20:44:15 00:57:37
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 3   20:42:13 00:58:08
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   20:41:28 00:58:49
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   20:48:01 01:01:00
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   20:43:59 01:01:13
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 7   20:53:07 01:05:34
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 8   20:59:23 01:11:11
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 9   20:55:21 01:12:06
14 DSZV Leukotheia Bvoot polyvalk no spi 111,5 10   21:08:08 01:19:02
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 31-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:39:07 00:56:50
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 2   20:39:32 00:57:14
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   20:40:08 00:57:49
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 4   20:40:38 00:58:18
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 31-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:51:42 01:01:45
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 2   20:55:26 01:03:44
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 3   20:55:40 01:08:16
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 4   21:06:40 01:14:55
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 5   21:30:00 01:30:31
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 31-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:48:51 01:00:31
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:49:56 01:01:32
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 3   20:50:32 01:02:07
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   20:53:35 01:05:00
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   20:57:12 01:08:26
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 112,5 13 DNS    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy