Wedstrijd: 5 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 5-6-2024 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
680 Visser/Kroon Hipka Valk 103 1   20:32:47 01:05:48
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 2   20:32:55 01:05:57
272 R. Freke Valentijn Valk 103 3   20:33:57 01:06:56
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:34:23 01:07:22
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 5   20:35:19 01:08:16
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 6   20:35:38 01:08:35
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 7   20:35:44 01:08:40
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:36:36 01:09:30
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 9   20:37:14 01:10:07
103 Paul Lange Uit en Thuis Valk 103 10   20:44:20 01:17:01
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 5-6-2024 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Huub de Haer Ellida Finn 104 1   20:41:36 01:08:51
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 2   20:43:07 01:10:18
220 Frank Tromp Finn 104 3   20:43:41 01:10:51
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 4   20:44:03 01:11:12
250 Cees Nater fanater Finn 104 5   20:45:08 01:12:14
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 6   20:45:11 01:12:17
199 Matthijs Knegtel Finn 104 7   20:45:16 01:12:22
995 Arjan vos Finn 104 8   20:46:06 01:13:10
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 9   20:46:32 01:13:36
222 Maarten Paddenburg Finn 104 10   20:46:33 01:13:36
931 Joop Elderhorst Finn 104 11   20:47:14 01:14:16
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 12   20:47:32 01:14:33
65548 R. Molenkamp ILCA7 107 13   20:49:53 01:14:40
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 14   20:47:43 01:14:44
175 Jan Jaap Kos Finn 104 15   20:47:53 01:14:54
848 Harco Alkema Finn 104 16   20:48:17 01:15:16
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 5-6-2024 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 1   20:48:39 01:18:11
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:43:28 01:19:09
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:47:04 01:20:59
1602 Richard van Rijswijk Hebbes H-boot +spi 97,5 4   20:54:23 01:21:25
3300 Bernard Menken Flyer 33 89 5   20:47:41 01:21:40
1 Erik Vliegenthart AT-36 100 6   20:57:59 01:22:59
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:48:12 01:24:37
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 8   20:49:36 01:26:15
608 Jonathan Hendersen Sea Bean Seascape 18 97 9   20:59:45 01:27:22
8157 Rene de Korte de Groet-yes Argo 680 +spi 97,5 10   21:00:33 01:27:45
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 11   20:59:28 01:27:59
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 12   20:59:50 01:28:33
341 Foeke Kollf Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 13   21:05:47 01:30:47
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 14   21:15:39 01:42:42
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 5-6-2024 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:33:35 00:51:32
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 104,5 2   20:34:34 00:52:13
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 3   20:39:10 00:53:04
350 Reinier de Kler cadYllac Yngling +spi 104 4   20:35:22 00:53:14
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 5   20:36:48 00:54:37
303 Wouter van der Geest 303 Yngling 104 6   20:37:00 00:54:48
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 7   20:37:04 00:54:53
405 Niek Hoek Goudhaantje Pampus 111 8   20:41:21 00:55:16
97 Jean Paul Klein Kleinood Pampus 111 9   20:41:59 00:55:51
415 Victor van Baalen Don Quichotte Pampus 111 10   20:42:04 00:55:55
302 Bas Fisser NB Yngling +spi 104 11   20:38:38 00:56:22
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 12   20:38:57 00:56:24
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 13   20:42:54 00:56:40
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 14   20:47:37 01:00:39
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 15   20:31:04 01:01:32
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 16   20:47:02 01:03:51
2061 Wim Mosterd Berenblauw Efsix +spi 104,5 17   20:46:57 01:04:04
132 Rob van Deurzen NN Aira 22 + spi 102,5 18   20:45:57 01:04:21
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 5-6-2024 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 106,5 1   20:41:18 00:52:52
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 104,5 2   20:42:12 00:54:44
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 104,5 3   20:42:26 00:54:57
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 104,5 4   20:42:35 00:55:06
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 104,5 5   20:42:52 00:55:22
2485 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104,2 6   20:43:34 00:56:12
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 106,5 7   20:46:10 00:57:26
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 100,5 8   20:43:03 00:57:46
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 9   20:48:05 00:57:53
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 104,5 10   20:45:40 00:58:03
66023 Jaap van der Heide Eclipse Kolibri 660 no spi 111 11   20:48:28 00:58:14
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 108,5 12   20:48:27 00:58:29
3 Edwin Hartog Fair Winds Saffier 650Sc 119 13   20:55:57 00:59:37
6608 Bob van Itersen Space Cowboy Kolibri 660 no spi 111 14   20:50:02 00:59:39
1 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 108 15   20:51:27 01:01:32
184 Maarten Pronk Scudder Marieholm 26 +spi 108,5 16   20:53:51 01:03:27
42 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 105 17   20:54:34 01:06:15

ZZW versie 4.4

Watersport

Zeilen

Roeien

Jeugd

Contact

Kaagstraat 1

2361 KM, Warmond

 071 - 30 10 035

rces.[antispam].@kwvdekaag.nl

 Routebeschrijving

 

Socials