5 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 5-6-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:45:30 01:18:10
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 2   20:46:01 01:18:40
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:46:13 01:18:51
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 4   20:46:21 01:18:59
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 5   20:49:22 01:21:55
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 6   20:50:18 01:22:49
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 7   20:50:31 01:23:01
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 8   20:50:36 01:23:06
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 9   20:50:59 01:23:29
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 10   20:51:59 01:24:27
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 11   20:52:30 01:24:57
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   20:53:36 01:26:02
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   20:53:53 01:26:17
 
Klasse: Laser     Starttijd: 5-6-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 1   20:26:47 00:54:36
36 Max Blom NN Finn 104 2   20:27:47 00:55:34
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   20:27:56 00:55:42
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 4   20:29:42 00:55:48
149 Ted Duijvestijn Finn 104 5   20:28:03 00:55:49
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 107 6   20:37:09 01:01:03
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 5-6-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:24:58 00:56:08
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:25:36 00:56:52
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:33:27 00:59:20
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 4   20:35:59 01:00:05
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 5   20:32:26 01:01:25
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 6   20:32:30 01:01:49
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 7   20:35:48 01:02:21
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:29:39 01:02:28
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 9   20:33:40 01:03:54
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:32:11 01:06:06
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   20:42:41 01:07:41
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 12   20:45:44 01:11:49
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 13   20:46:32 01:14:54
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 5-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:46:57 00:53:08
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   20:42:24 00:55:57
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:40:28 00:57:51
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 4   20:40:31 00:57:54
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 5   20:42:14 00:58:10
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 6   20:28:19 00:58:13
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 7   20:41:23 00:58:44
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 8   20:41:32 00:58:53
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   20:47:41 01:00:42
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 10   20:44:26 01:01:39
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 11   20:50:42 01:03:24
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 12   20:53:06 01:05:33
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 13   20:54:01 01:06:23
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:51:35 01:08:11
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 15   20:54:46 01:09:33
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 16   20:47:17 01:10:05
1 Isri en Elise Zeilschool RS Quest +spi 106,5 17   20:55:00 01:10:25
2 Lara en Anna Zeilschool RS Quest +spi 106,5 18   21:01:17 01:16:19
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 5-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:37:33 00:55:20
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 2   20:37:37 00:55:24
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 3   20:39:24 00:57:07
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 4   20:40:44 00:58:24
18 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 5   20:41:01 00:58:41
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 5-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:45:17 00:55:49
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 2   20:49:49 01:01:09
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 3   20:49:32 01:02:21
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:53:22 01:02:26
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 5   20:51:37 01:02:51
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 6   20:58:36 01:03:27
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 7   20:53:15 01:05:19
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 8   21:16:16 01:18:41
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 5-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:44:36 00:56:29
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 2   20:45:14 00:57:05
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:45:54 00:57:44
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   20:48:14 00:59:56
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 5   20:49:12 01:00:51
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 6   20:50:54 01:02:27

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy