7 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 7-8-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:27:34 01:00:44
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 2   20:27:37 01:00:47
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:27:44 01:00:54
811 Arjan Stoffels - valk 103 4   20:28:01 01:01:10
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 5   20:28:50 01:01:58
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 6   20:28:55 01:02:03
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:28:58 01:02:06
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:29:32 01:02:39
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 9   20:35:37 01:08:33
 
Klasse: Laser     Starttijd: 7-8-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
149 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:30:37 00:58:17
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 2   20:32:54 00:58:47
84 Peter Peet Pietje Finn 104 3   20:31:32 00:59:10
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:33:31 01:01:04
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 107 18 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 7-8-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:39:08 01:05:06
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:39:14 01:05:32
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 3   20:42:16 01:07:16
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:36:47 01:09:25
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 5   20:39:50 01:12:50
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 6   20:45:11 01:13:06
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 7   20:47:26 01:13:54
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:41:32 01:16:02
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 9   20:50:56 01:17:05
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 10   20:48:02 01:17:07
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 11   20:49:28 01:17:58
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 7-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:57:24 01:01:25
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:47:09 01:04:15
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:47:48 01:04:52
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 4   20:48:24 01:05:27
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   20:56:41 01:08:46
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   20:51:55 01:08:49
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 7   21:00:39 01:12:19
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 8   21:02:23 01:13:53
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 9   21:04:35 01:15:51
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 10   21:03:47 01:17:56
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   21:03:35 01:19:36
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 12   21:09:17 01:25:26
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 26 DSQ    
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 26 DSQ    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 7-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 1   20:45:54 01:03:21
34 Huub de Haer Yngling 104 2   20:47:21 01:04:45
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 3   20:47:41 01:05:04
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:48:16 01:05:38
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 5   20:48:47 01:06:08
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 6   20:50:05 01:07:23
358 Totally Spies Jerry Yngling +spi 104 7   20:58:30 01:15:28
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 7-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 1   20:58:48 01:11:18
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 2   21:06:47 01:14:00
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 3   21:05:44 01:16:09
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   21:08:56 01:16:39
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 5   21:09:22 01:20:44
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 6   21:14:05 01:21:43
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 7   21:30:00 01:30:31
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 7-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:55:28 01:06:47
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   20:57:06 01:08:20
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:57:07 01:08:21
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   20:58:13 01:09:23
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:05:41 01:16:28
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 112,5 6   21:11:52 01:17:12
1432 Bart Konijnenburg Marieholm IF +spi 105,5 7   21:16:36 01:26:49
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 13 DNF    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy