8 mei


Klasse: Valk     Starttijd: 8-5-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:19:17 00:52:42
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 2   20:19:27 00:52:52
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:19:44 00:53:09
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   20:19:55 00:53:19
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 5   20:21:05 00:54:27
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 6   20:21:30 00:54:51
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:22:23 00:55:43
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 8   20:22:58 00:56:16
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 9   20:23:07 00:56:25
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:23:15 00:56:34
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 11   20:24:18 00:57:34
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 12   20:26:24 00:59:37
 
Klasse: Laser     Starttijd: 8-5-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 1   20:08:12 00:35:42
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 8-5-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 1   20:11:23 00:37:08
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 2   20:08:41 00:38:29
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:09:56 00:39:15
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 4   20:14:53 00:39:17
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 5   20:12:02 00:39:37
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 6   20:10:51 00:40:16
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:12:36 00:40:58
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:11:33 00:42:15
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 9   20:15:45 00:42:53
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 10   20:16:42 00:44:51
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 11   20:18:56 00:45:51
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 8-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
258 Naut Willemstein Gele Snaeck Randmeer +spi 105 1   20:18:05 00:36:16
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 2   20:18:24 00:36:45
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 3   20:18:28 00:36:49
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 4   20:26:52 00:37:12
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 5   20:21:49 00:37:30
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 6   20:19:51 00:38:08
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 7   20:13:09 00:39:57
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 8   20:22:23 00:40:21
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 9   20:22:30 00:40:41
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 10   20:34:20 00:48:44
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 11   20:37:19 00:54:51
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 8-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:18:38 00:37:08
307 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 2   20:19:05 00:37:35
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 3   20:19:11 00:37:40
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 8-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:25:33 00:37:33
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 2   20:24:36 00:38:16
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:28:53 00:40:04
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 4   20:27:04 00:41:39
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 5   20:29:12 00:41:42
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 6   20:34:50 00:42:57
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 7   20:30:57 00:43:58
817 Dion Deckers Vrijheid Kolibri 560 no spi 116 8   20:37:45 00:45:29
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 9   20:33:16 00:45:32
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 10   20:32:00 00:45:38
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 11   20:35:47 00:46:35
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 12   20:39:52 00:48:20
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 8-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:22:56 00:35:57
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:24:28 00:37:24
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:25:55 00:38:47
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 4   20:26:11 00:39:02
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   20:28:47 00:41:30
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 6   20:29:27 00:42:08
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   20:29:33 00:42:14
1432 Bart Konijnenburg Marieholm IF +spi 105,5 8   20:29:42 00:42:22
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 9   20:41:02 00:53:07

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy