Kaagrace

zaterdag 8 juni 2024

 

Naam roeiteam: Dames- / Heren- / Mixteam Aantal roeiers Naam boot: Type boot FSN klasse FSN nummer (sloepen) Thuishaven (plaats): Kranen Opmerkingen:
 
Ijsselmeerminnen Damesteam 1 Pulpfiction Sloep DH 082 Makkum Ja
Sloeproeiers Groningen Damesteam 8 Oihonna Sloep DH 220 Groningen Ja
40 plus Rotterdam Herenteam 8 Forel Sloep H2 152 Ja
Forza Femina Damesteam 8 Labora Stulti Sloep D1 244 Almere Ja bevestiging inschrijving graag naar adres: siraterces.[antispam].@sloeproeienalmere.nl
Heren van Almere Herenteam 8 Labora Stulti Sloep H2 244 Almere Ja
Interballast Damesteam 8 Interballast Sloep D1 260 Zaandam Ja
Deurloo’s kaaitje Damesteam 8 Mien Sloep D2 034 Tholen Ja
Deurloo’s kaaitje Herenteam 8 Kaat Sloep H2 169 Tholen Ja
Skarrefammen Damesteam 8 De Swan Sloep HH 216 Langweer Ja
Ferox Heren Herenteam 8 Azorean High Sloep HH 077 Katwijk Komt varend
Ferox Dames Damesteam 10 Azorean High Sloep DH 077 Katwijk Komt varend Herenteam roeit in dezelfde sloep.
STC-1 Herenteam 8 Evert Deddes Sloep H1 087 Rotterdam Ja
STC-2 Herenteam 8 Anthony van Hoboken Sloep H2 088 Rotterdam Ja
Ruige M8 Damesteam 8 Sloepweesje Sloep DH 054 Hoogmade Komt varend
Team sloepweesje Herenteam 8 Sloepweesje Sloep H1 054 Hoogmade Komt varend
Mighty mates Damesteam 8 Easedale Sloep DH 281 Hoogmade Komt varend
De goeie, de slechte en de 7 lillekers Herenteam 8 Easedale Sloep HH 281 Hoogmade Komt varend
Tréwes 3 Damesteam 8 T3 Sloep DH 136 Aldeboarn Ja
Agua Damesteam 6 Volgt... Gig HH GWV De Vrijbuiter (Loosdrecht) Ja Nog niet bekend met welke gig, naam volgt
50TG Damesteam 6 Nog geen naam Gig D2 Loosdrecht Nee, gebruikt helling Nieuwe Gig heeft nog geen naam
Port of Rotterdam Herenteam 8 Cor de Bruin 1 Sloep H2 108 Rotterdam Ja
(G)Leuve Damesteam 6 De Leuve Sloep DH 245 Rotterdam Ja
Kaagtijgers Damesteam 6 Double Dutch Gig HH Warmond Komt varend
Kagerslag Damesteam 8 Caatje van Warmond Sloep D2 156 Warmond Komt varend
Westeinder Sloeproei Team Herenteam 8 Polyester Sloep HH 024 Aalsmeer Komt varend
Team EPZ Mixteam 8 Dolfijn Sloep H2 143 Borssele Ja
De Bemanning Herenteam 6 Frank en Vrij Gig HH Loosdrecht Ja
6PK Damesteam 6 Frank en vrij Gig HH Loodrecht Ja
CVV Vletterlieden Herenteam 8 't Haakie Sloep H1 037 IJmuiden Ja
Vereniging Oud Kwekelingen Herenteam 8 Kaatje Sloep H2 098 Amsterdam Ja
Meiden van Staal Damesteam 8 Kaag1 Sloep D2 166 Warmond Komt varend
Imagine dragons Herenteam 6 Goldrush Gig BM (buiten mededinging) Nederhorst den Berg Nee, gebruikt helling
Het Juiste Tuig Mixteam 10 ‘T Kromhout Sloep H1 049 Amsterdam Komt varend
Schuimkoppen Herenteam 6 Zeeschuimer Sloep HH 286 Julianadorp Ja
FLOW Damesteam 6 Z.S.M. Sloep DH 285 Muiden Ja We gaan er voor!!
Wilde Mossels Damesteam 8 Mytilus Sloep D2 237 Kortgene Ja
Schuimkoppen 2.0 Mixteam 8 Vrijbuiter Sloep H2 235 Julianadorp Ja
De Vlaamse Waterweg Mixteam 8 Scaldis 2.0 Sloep BM (buiten mededinging) Merelbeke (Gent) Ja
WV de Helling Culemborg Mixteam 8 Jan van Riebeeck Sloep H2 230 Culemborg Ja
Schone Waardin Herenteam 8 Schone Waardin Sloep H1 039 Vlissingen Ja
Totaal: 40 inschrijvingen

 

Details Inschrijven