Nr Wedstrijd
1 1 mei
2 8 mei
3 15 mei
4 22 mei
5 29 mei
6 5 juni
 
Klasse: Valk
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6
1 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 28 6 2 3 2 7 8
2 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 33 5 1 dns 4 4 2
3 Visser/Kroon Hipka Valk 37 3 dns 5 3 8 1
4 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 46 2 8 dns 5 10 4
5 Team Maarten en Jur Grootspraak Valk 47 4 4 4 1 dns dns
6 Jos de Jonge Kalebas Valk 49 dns 5 1 dns 2 7
7 R. Freke Valentijn Valk 62 1 7 dns dns ocs 3
8 Peter van Riet Syrene Valk 63 9 dns dns 8 6 6
9 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 65 8 6 dns 6 11 dns
10 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 68 7 9 dns dns 9 9
11 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 75 dns dns 2 dns 5 dns
12 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 76 dns dns dns dns 3 5
13 Jur Gaarlandt Jellah Valk 78 dns dns dns 9 1 dns
14 Bram de Mooij Meeuw Valk 87 dns dns dns 7 12 dns
15 John Hoogenboom Urbanus Valk 88 dns 3 dns dns dns dns
16 Paul Lange Uit en Thuis Valk 88 dns dns dns 10 dns 10
 
Klasse: 1mans
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6
1 Matthijs Knegtel Finn 40 2 12 3 8 8 7
2 Frank Tromp Finn 56 5 5 dns 7 4 3
3 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 66 9 9 dns 5 5 6
4 Ted Duyvestijn II piccione Finn 71 3 2 1 1 dns dns
5 Jan Pieter Prins Merlion Finn 72 7 10 dns 4 7 12
6 Huub de Haer Ellida Finn 84 dns 3 7 9 ocs 1
7 Cees Nater fanater Finn 85 6 7 dns ret 3 5
8 Leo Hartman Marianne Finn 86 13 dns dns 6 1 2
9 Maarten Paddenburg Finn 87 10 1 dns 2 dns 10
10 Wouter van der Meer Wouterman Finn 89 12 13 8 10 dns 14
11 Robert Kampschreur bzn Finn 108 4 dns 4 dns dns 4
12 Joop Elderhorst Finn 109 dns 14 dns 11 9 11
13 Walter Koning Solo 110 8 15 dns 12 11 dns
14 Peter vander Vliet Black Swan Finn 111 dns 6 6 3 dns dns
15 Eric Kampschreur Finn 133 1 4 dns dns dns dns
16 Jan Jaap Kos Finn 137 16 dns dns dns 10 15
17 Ronald van Vianen Remolino Finn 138 dns 8 dns dns 2 dns
18 Reijer Stuurman Ecolap Finn 141 11 dns 2 dns dns dns
19 Frank van Schaik Floki ILCA7 154 15 11 dns dns dns dns
20 Aart Bootsma Finn 165 dns dns 5 dns dns dns
21 Henk Kraai Finn 166 dns dns dns dns 6 dns
22 Arjan vos Finn 168 dns dns dns dns dns 8
23 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 169 dns dns dns dns dns 9
24 R. Molenkamp ILCA7 173 dns dns dns dns dns 13
25 Emil Root Annapurna Finn 174 14 dns dns dns dns dns
26 Harco Alkema Finn 176 dns dns dns dns dns 16
27 Emile van Oorschot Finn 192 dns dns dns dns dns dns
27 Walter Kamsteeg Finn 192 dns dns dns dns dns dns
27 John van gelder Bontekoe Finn 192 dns dns dns dns dns dns
27 Leen Rotteveel Finn 192 dns dns dns dns dns dns
27 Wilco Simons ILCA7 192 dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: A Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6
1 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 21 1 7 1 7 3 2
2 Foeke Kollf Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 38 3 5 1 5 11 13
3 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 53 2 1 2 6 dns dns
4 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 54 dns dns 3 4 2 3
5 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 56 4 3 5 2 dns dns
6 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 59 5 dns 4 14 8 7
7 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 62 dns dns 6 9 4 1
8 Richard van Rijswijk Hebbes H-boot +spi 67 dns 6 dns 8 7 4
9 Jonathan Hendersen Sea Bean Seascape 18 67 7 8 dns 12 10 9
10 Sybe van Benthum Firefly FF65 69 dns 4 dns 1 1 dns
11 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 72 dns dns 7 10 5 8
12 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 75 8 9 dns 13 13 11
13 Erik Vliegenthart AT-36 78 dns dns dns 3 6 6
14 Bernard Menken Flyer 33 81 9 dns dns 16 9 5
15 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 87 10 dns dns 11 12 12
16 Anna eenmalig Feeling 920 107 dns 2 dns dns dns dns
17 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 113 dns dns dns 15 dns 14
18 Rene de Korte de Groet-yes Argo 680 +spi 115 dns dns dns dns dns 10
19 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 126 dns dns dns dns dns dns
19 Maarten Lucas van der Meeren Cayenne Beneteau 25+spi 126 dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: Open Boten
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6
1 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 13 5 1 1 1 3 2
2 Jean Paul Klein Kleinood Pampus 35 4 3 3 5 11 9
3 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 47 7 6 7 6 8 13
4 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 55 3 9 dns 2 5 7
5 Bas Fisser NB Yngling +spi 63 6 2 5 dns 10 11
6 Wouter van der Geest 303 Yngling 77 dns dns 2 4 7 6
7 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 81 dns 8 4 12 13 15
8 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 89 10 13 8 10 19 dns
9 Rob van Deurzen NN Aira 22 + spi 92 13 7 dns 9 16 18
10 Reinier de Kler cadYllac Yngling +spi 94 2 raf dns dns 1 4
11 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 98 dns dns 6 dns 4 1
12 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling +spi 99 9 10 dns 7 15 dns
13 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 102 8 raf dns dns 2 5
14 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 102 dns dns dns 3 9 3
15 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111 11 11 dns dns 17 14
16 Wim Mosterd Berenblauw Efsix +spi 117 12 12 dns dns 18 17
17 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 121 1 4 dns dns dns dns
18 Werner Most Westenwind Aira 22 +spi 129 17 14 dns 11 dns dns
19 Niek Hoek Goudhaantje Pampus 130 dns dns dns dns 6 8
20 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 133 dns 5 dns dns 12 dns
21 Laurent Declerck RS500 +spi 140 16 dns dns 8 dns dns
22 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 146 14 dns dns dns ocs 16
23 Victor van Baalen Don Quichotte Pampus 155 dns dns dns dns dns 10
24 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 157 dns dns dns dns dns 12
25 Bert van der Spek Drijfijs Pampus 159 dns dns dns dns 14 dns
26 Jean Paul Olijslager Aira 22 + spi 160 15 dns dns dns dns dns
27 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 174 dns dns dns dns dns dns
27 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 174 dns dns dns dns dns dns
 
Klasse: B Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6
1 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 8 1 1 1 2 2 1
2 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 21 4 2 7 3 1 4
3 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 40 dns 3 4 1 5 3
4 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 52 6 4 dns 4 4 10
5 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 62 7 7 2 14 dns 8
6 Edwin Hartog Fair Winds Saffier 650Sc 62 3 dns 5 7 10 13
7 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 63 5 dns 3 5 dns 2
8 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 67 2 dns dns 9 3 5
9 Wout Janssens Daytripper Marieholm IF +spi 74 9 5 dns 6 6 dns
10 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 77 dns dns 6 10 7 6
11 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 82 dns 6 dns 8 8 12
12 Jaap van der Heide Eclipse Kolibri 660 no spi 91 dns 8 dns 13 11 11
13 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 96 8 dns dns dns 9 7
14 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 97 10 dns dns 11 13 15
15 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 100 12 dns dns 19 12 9
16 Maarten Pronk Scudder Marieholm 26 +spi 104 dns 9 dns 16 15 16
17 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 107 dns 10 dns 18 14 17
18 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 119 11 dns dns 12 dns dns
19 Bob van Itersen Space Cowboy Kolibri 660 no spi 127 dns dns dns 17 dns 14
20 Stan Hetzel Blue Spirit Beneteau First 260 Spirit 135 dns dns dns 15 dns dns
21 Allard van Hoeken Izabella Marieholm IF no spi 144 dns dns dns dns dns dns
21 Gert jongbloed IFje Marieholm IF +spi 144 dns dns dns dns dns dns
21 Jan Willem Beckers Wooden Lady Waarschip 570 144 dns dns dns dns dns dns

ZZW versie 4.4

Watersport

Zeilen

Roeien

Jeugd

Contact

Kaagstraat 1

2361 KM, Warmond

 071 - 30 10 035

rces.[antispam].@kwvdekaag.nl

 Routebeschrijving

 

Socials