Uitslagen 2022


Hier komen de uitslagen van de zomeravondwedstrijden 2022

Wedstrijd: 18 mei
 
Klasse: Valk     Starttijd: 18-5-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 1   20:31:21 01:04:25
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:40:37 01:13:24
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 3   20:47:30 01:20:06
814 Sipko Visser Hipka Valk 103 4   20:47:59 01:20:34
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 5   20:48:01 01:20:36
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 18-5-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1015 Reijer Stuurman Ecolap Finn 104 1   20:37:23 01:04:48
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 2   20:46:36 01:11:35
1013 Marco Snelderwaard Finn 104 3   20:47:15 01:14:17
13 Huub de Haer Finn 104 4   20:47:36 01:14:37
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 5   20:51:45 01:16:24
206989 Wilma Hagebeuk Laser 107 6   20:52:30 01:17:06
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 7   21:07:37 01:31:14
2 ? Blauwe laser Laser 107 8   21:10:57 01:34:21
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 18-5-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 1   20:35:26 01:07:54
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 2   20:44:40 01:15:54
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 3   20:48:25 01:17:17
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 4   20:56:20 01:21:20
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 5   20:45:49 01:21:53
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 6   20:48:03 01:22:05
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 7   20:55:39 01:24:01
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 8   20:57:13 01:25:49
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 9   20:57:17 01:28:29
5461 Bart Oostdam Impuls Pion +spi 95,5 10   21:20:44 01:50:43
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 18-5-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 1   20:54:04 01:06:26
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:50:11 01:07:29
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 3   20:51:06 01:07:43
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 4   20:52:27 01:09:00
337 Max van het Hooft De Orkas Yngling +spi 104 5   20:52:17 01:09:30
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 6   20:53:31 01:10:01
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 7   20:53:55 01:11:04
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 8   21:01:57 01:13:29
302 Michel Bender NB Yngling +spi 104 9   20:58:47 01:15:45
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 10   21:00:52 01:17:01
2588 Marcel van Dijk Burning Love Schakel no spi 112 11   21:12:16 01:22:23
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 12   21:09:00 01:23:34
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   21:09:15 01:25:00
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 14   21:09:47 01:25:30
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 15   21:12:44 01:28:19
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 18-5-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:52:08 01:02:27
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:56:40 01:07:56
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 3   21:00:40 01:11:44
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   21:00:48 01:11:51
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 5   21:05:55 01:13:54
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 6   21:04:20 01:15:12
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 7   21:04:30 01:15:21
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 8   21:11:37 01:19:28
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 9   21:08:25 01:20:12
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 10   21:20:10 01:22:02
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 11   21:20:58 01:22:43
29 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 +spi 100 12   21:08:11 01:23:11
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 13   21:19:54 01:23:15